Hostinec U Lidmanů, Machov

Machovská Lhota 40, Machov, 54931
od 355 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Náš pension se nachází v Chráněné krajinné oblasti Broumovsko v romantické vísce Machovská Lhota, která je z jedné strany obklopena Národní parkem Stolové hory s věhlasnou Hejšovinou a z druhé strany Broumovskými stěnami, populární Adršpach je od nás vzdálen pouze 22km. Machovsko je rájem pěší turistiky, cykloturistiky, běžeckého lyžování a boulderingu. Na své si zde přijdou milovníci klidné venkovské atmosféry a rodinného prostředí.

Další informace

V našem pensionu - v budově starého hostince nepřetržitě fungujícího již od 2. poloviny 19. století nabízíme ubytování v pěti pokojích s vlastním sociálním zařízením s celkovou kapacitou 13 lůžek a 2 pevné přistýlky. Pokoje jsou vybaveny starožitným selským nábytkem (postele jsou upraveny tak, aby vyhovovaly současným požadavkům na zdravý spánek), kvalitním povlečením, ručníky a bezplatným přístupem k bezdrátovému internetu. Ve společných prostorách pensionu vám také poslouží lednice, mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.

K odpočinku můžete využít společenskou místnost s televizí, stolními hrami, knihovnou a dětským koutkem. Ve společenském sále si můžete zahrát stolní tenis. Letní večery si můžete zpříjemnit posezením na naší restaurační zahrádce či opékáním u ohniště. Děti si mohou hrát na našem dětském hřišti.

Další informace

  • Pokoje v průběhu vašeho pobytu vám rádi uklidíme na vyžádání.
  • Pro velké nenáročné či dobrodružně zaměřené skupiny hostů můžeme k přenocování poskytnout prostory velkého společenského sálu.
  • Celý pension je nekuřácký.
  • Na procházky krajinou si k nám můžete přivézt i Vašeho psího mazlíčka.
  • Vaše kola, lyže nebo kočárek Vám bezpečně uschováme v prostorách pensionu.

Stravování

V ceně ubytování je snídaně, kterou podáváme od 8.00 do 9.00 hod.

Ke svému pobytu si můžete přiobjednat večeře, které podávámáme formou dvouchodového menu s pramenitou vodou. Večeře v rámci polopenze nabízíme ubytovaným hostům i mimo otevírací dny naší restaurace.


Ceny

Cena za osobu
355 Kč
Domácí mazlíček
70 Kč

Vedlejší sezóna

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Terasa

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
1
Kapacita restaurace
40
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V restauraci s letní zahrádkou a společenským sálem připravujeme klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. K pití podáváme moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

V lokálu s krbem a kapacitou 35 osob podáváme převážně formou denní nabídky klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. Na našem baru najdete moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

Salónek restaurace s kapacitou 20 osob slouží k pořádání menších společenských akcí, jako školící místnost, společenská místnost pro ubytované hosty nebo v případě většího množství hostů k rozšíření služeb lokálu.

Velký společenský sál s kapacitou až 100 osob je určen k pořádání větších společenských akcí – plesy, přednášky, konference, svatby, teambuildingové akce, k zajištění prostor pro stravování větších skupin apod. Sál lze také využít jako místnost pro sportovní aktivity nebo prostor pro zkoušení muzikantů.

Při pěkném počasí můžete posedět na naší letní zahrádce s kapacitou 40 osob, kde si kromě vychutnávání klidu venkova, krásných výhledů na okolní kopce a zurčícího potoka můžete také vybrat z naší nabídky jídel a nápojů, děti mohou dovádět na našem dětském hřišti.


Firemní akce

Firemní akce a večírky, Pracovní cesta, Promoce, Rodinná dovolená, Svatby

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Cyklostezky
Horolezectví

Mapa

Velká mapa