Hotel Holzbecher, Česká Skalice

Zlič 42, Česká Skalice, 55203
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vítejte v Hotelu Holzbecher, nacházejícím se v malebném Babiččině údolí u přehradní nádrže Rozkoš. Svou polohou je hotel předurčen k výletům po nesčetných historických zajímavostech v okolí (Ratibořický zámek, Staré bělidlo, mlýn a pod.).

Další informace

Díky výše zmíněné atraktivní poloze, je Hotel Holzbecher výbornou volbou nejen pro ubytování v České Skalici, ale svými kapacitami je schopen pokrýt i poptávku turistů, hledajících ubytování v Babiččině Údolí a na Rozkoši.

Budova hotelu umožňuje pobyt ve dvou, tří a čtyřlůžkových pohodlných a moderně vybavených pokojích, k dispozici jsou také suite a apartmány. Vzhledem k tomu, že se Vám snažíme poskytnout co neflexibilnější služby pro Vaši spokojenost, můžeme nabídnout rovněž levné ubytování v tří a čtyřlůžkových pokojích hotelu

Proč hotel Holzbecher?

- Kromě ubytování s rodinnou atmosférou, na Vás čeká hotelová restaurace s pestrou nabídkou klasických jídel i specialit, včetně dvou salónků k dispozici, příjemná obsluha a personál připravený poskytnout Vám maximální komfort – Vaše spokojenost je pro nás největší prioritou.


- Kapacity hotelu a jeho zařízení jsou velmi vhodné pro pořádání firemních akcí či nejrůznějších společenských událostí.


- Hotel je vzdálen 2 km od centra České Skalice, kam je možné se pohodně dostat jak autobusovým, tak vlakovým spojením a dále pokračovat místní linkou na zastávku Zlíč. Vaše pohodlí a spokojenost je však pro nás na prvním místě, proto nás neváhejte kontaktovat a využít bezplatných služeb našeho mikrobusu, který vás dopraví až k hotelu. Pro více informací se podívejte kudy do hotelu.


- Kromě zmíněných tipů na výlety Vám naplánujeme i sportovní program – doporučíme a podáme Vám informace o zajímavých cyklotrasách, které jsou jako stvořené procyklovýlety – můžete využít naší půjčovny kol. Zdarma si můžete zahrát kulečník, pétanque, stolní hry, využít úschovy kol či hotelové parkoviště. V dosahu hotelu (do 10 km) je k dispozici sauna, krytý bazén, masáže, solárium, squash, ricochet, tenis, bowling, koňský ranč.

Ceny

Apartmán
1.100 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.200 Kč
Domácí mazlíček
80 Kč
Dvoulůžkový pokoj
850 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Plná penze
270 Kč
Polopenze
190 Kč
Přistýlka
200 Kč
Snídaně
90 Kč
Třílůžkový pokoj
1.100 Kč

Služby

Dětský koutek
Parkoviště uzavřené
Restaurace
Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
90

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
Satelit, kabelová TV
TV
WC

Restaurace

Restaurace hotelu HOLZBECHER Zlíč, jenž se nachází na okraji České Skalice, tedy v oblasti malebného prostředí Babiččina údolí, kousek od nádrže Rozkoš, se vyznačuje vyhlášenou domácí kuchyní, příjemným prostředím a pestrou nabídkou hotových i minutkových jídel, podávaných po celý den.

Hledáte-li stylovou restauraci v České Skalici, vhodnou pro pořádání společenských akcí jako jsou abiturientské večírky, rodinné oslavy, nebo dokonce plánujete svatební hostinu v České Skalici, oslovte nás! Společenské akce pro Vás zajistíme přesně podle Vašich požadavků, naše restaurace je se zahrádkou, disponuje dvěma salónky a nabízí jak klasickou domácí kuchyni, tak i speciality.

PARAMETRY RESTAURACE ČESKÁ SKALICE

 • Kapacita restaurace 80 míst.
 • Po celý den podáváme hotová i minutková jídla, klasickou domácí kuchyni, speciality či grilovaná masa.
 • Dva salónky restaurace, vhodné pro společenské akce a rodinné oslavy.
 • Zahradní restaurace.

Firemní akce

Hotel Holzbecher Zlíč se nachází na okraji České Skalice a disponuje ubytováním a hotelovourestaurací, vhodnými pro pořádání firemních akcí v České Skalici. Prostory hotelu nabízejí ubytovací kapacitu o počtu 90 lůžek, restaurace standardně nabízí 80 míst, k dispozici jsou dva salónky.
Uvažujete o pořádání firemní akce a sháníte vhodné prostory? Prozkoumejte podrobněji ubytování v našem Hotelu v České Skalici a projděte si možnosti a parametry hotelové restaurace.

Pro firemní akce zajistíme…

 • pronájem školící místnosti ZDARMA
 • zapůjčení projektoru, plátna, flipchartu, klimatizace – ZDARMA
 • snídaně bufetové 75,-
 • coffee break (dopoledne, odpoledne) – káva, čaj, minerální vody, chlebíčky, sladké pečivo aj. 30,- Kč/osoba
 • oběd - například výběr ze tří jídel – 75,- Kč/osoba
 • večeře - 80,- Kč/osoba
 • večerní program – diskotéka 1500,- Kč, živá hudba k tanci 2000 Kč, grilování v hotelové zahradě 90,- Kč/osoba
 • SLEVA Z UBYTOVÁNÍ

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bowling, kuželky
Jezdectví, koně
Squash
Tenisový kurt

Okolí

Svou polohou je hotel předurčen jak k cyklistickým, tak i automobilovým výletůmpo nesčetných historických a přírodních zajímavostech v okolí.Například Babiččino údolí (500 m) nebo Dubenskou chráněnou oblastí (500 m).

Mapa

Velká mapa