Hotel Rozkoš, Česká Skalice

třída T. G. Masaryka 120, 55203
od 550 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Hotel se nachází u hlavní silnice E 67 Praha - Warszawa, na okraji městečka Česká Skalice u přehradní nádrže Rozkoš. Hotel je situován u severní pláže vodní nádrže ROZKOŠ. Vedle je též umístěn autokemp ATC.

Další informace

Hotel Vám nabízí týdenní pobyty, školní a firemní pobyty s možností vodních sportů a turistiky 24 hotelových pokojů se nachází v prvním a druhém patře budovy. 2-3-4 lůžkové pokoje s vlastním hygienickým zařízením s možností vyhlídky na přehradní nádrž Rozkoš. Celková kapacita hotelu je 61 lůžek.


Relaxace

Dětský bazén, vodní sporty, přírodní koupaliště, cykloturistika, sauna + masáže v dosahu, jízda na koni v dosahu, tenis v dosahu, squash v dosahu,fitness v dosahu ,kuželna v dosahu,možnost rybolovu. K hotelu patří dětský nekrytý bazén s brouzdalištěm a bazén 9x5x1,5 m, který je během letní sezóny přístupný pouze pro hotelové hosty.

Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.400 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
550 Kč
Přistýlka
100 Kč
Snídaně
99 Kč
Třílůžkový pokoj
1.150 Kč

Služby

Masáže
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Wellness služby
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nově zrekonstruovaná restaurace nabízí 40 míst, dalších 90 osob lze obsloužit na sále. V sezoně otevřena denně od 7:00 do 23:00. Široký výběr místních specialit. Za příznivého počasí Vás rádi obsloužíme na terase s výhledem na přehradní nádrž ROZKOŠ

Kongresové možnosti

Firemní akce

Konání svatebních, firemních nebo soukromých akcí zajistíme ve velkém sále s možností propojení s malým salonkem. Tvorba rautů a občerstvení z naší kuchyně.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Cyklostezky
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Poloha hotelu je jako stvořená pro turistiku. V okolí se nachází mnoho turistických zajímavostí. To jak dosažitelné pěší turistikou, jízdou na kole, nebo autem.

Mapa

Velká mapa