Luční penzion, Česká Skalice

Zájezd 82, Česká Skalice, 55203
od 480 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Vytvořili jsme pro Vás příjemné prostředí, které potěší oko i duši a zanechá hřejivý pocit. Od začátku jsme promýšleli detaily a vše dělali s myšlenkou, abyste nechali všechny starosti před prahem a jen si vychutnali dobré jídlo a příjemnou atmosféru.

Nový a originálně řešený penzion umístěný v krásném prostředí s výhledem na rozlehlou louku, na okraji města Česká Skalice. Penzion se nachází v bezprostřední blízkosti národní přírodní památky "Babiččino údolí" a vodní nádrže „Rozkoš“. Poblíže jsou turistické trasy a cyklostezky.

Můžete zde strávit příjemnou dovolenou, romantický víkend, či jen přespat na Vaší pracovní cestě. Pro vaše děti je k dispozici malé dětské hřiště.

Další informace

 V krásném prostření tu najdete pohodlí, výběr gastronomických specialit a příjemný personál vždy připravený vyhovět Vašim přáním. Všechny pokoje i apartmány jsou vybaveny každý v jiném stylu, vyberte si podle vlastního vkusu. Ubytovat se můžete ve 2-3 lůžkových pokojích, nebo ve 2 lůžkových apartmánech s možností až dvou přistýlek v obytné části. Každý pokoj má vlastní WC a koupelnu se sprchovým koutem. Některé pokoje mají malou kuchyňku. V jednom pokoji je možnost vlastního vaření-za příplatek. V celém penzionu je bezplatná Wifi, uschovna kol, parkování zdarma, na kamerou hlídaném parkovišti. V případě zájmu je možnost propojit dva pokoje otevřením dvojitých posuvných dveří, vznikne velký rodinný apartmán s možností ubytovat až 8osob. Ze 6-ti jižních apartmánů je přímý vstup na vlastní terasu a schody na předzahrádku s výhledem do luk, kde je prostor k posezení, nebo možnosti her, lze zapůjčit míč, badminton, pétanque. V místě, je v provozu sportovní klub, po dohodě je možné pronajmout volejbalové nebo nohejbalové hřiště či tenisový kurt, u sportovního klubu je i dětské hřiště.  


Ceny

Čtyřlůžkový pokoj
1.960 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.240 Kč
Jednolůžkový pokoj
480 Kč
Přistýlka
360 Kč
Snídaně
130 Kč
Třílůžkový pokoj
1.600 Kč

ceny za 1 lůžko se liší podle kategorie pokoje- info v penzionu, nabízíme i nadstandardní 2 lůžkové pokoje za 1700,-kč/za noc, vhodné k romantickým pobytům ceny platí pro období od 1.5. do 30.9. v období 1.10.-30.4. při ubytování min.2 osob sleva 30%

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Terasa
Zahrada
Bezbariérový přístup
Bar
Masáže
Nekuřácké pokoje
Rodinné pokoje

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
3
Třílůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Klimatizace
Kuchyňka
TV
Mikrovlnná trouba

Restaurace

Stravování lze dohodnout v restauraci, která se nachází přímo v penzionu, formou snídaní nebo polopenze. Restaurace nabízí i českou moderní gastronomii-určitě si pochutnáte. Jídlo je vždy krásným rituálem, který má potěšit žaludek, duši i oči. Naše menu přesně takovou kombinaci nabízí. Náš tým se na Vás těší!

Na baru je k ochutnání několik druhů luxusních rumů, nabízíme rozsáhlou  nabídku kvalitních vín přímo od vinaře, výbornou kávu a velmi chutné domácí limonády a čaje.

Kongresové možnosti

Firemní akce

V prostoru restaurace je k dispozici projektor a plátno o velikosti 2x  3,3m, restaurace je ozvučena reproduktory, možnost konferenčního uspořádání. K dispozici je i salonek až pro 20 osob

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Bazén venkovní
Běžkařské stopy
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Létání
Půjčovna skútrů
Půjčovna kol
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Kde se nacházíme, a co zajímavého najdete poblíž:

Luční penzion leží na okraji menšího města Česká Skalice, přímo v České Skalici se nachází Muzeum Boženy Němcové, Barunčina škola, několik histrických budov- Kostel Nanebevzetí Panny Marie, Malá fara, Steidlerův hostinec U bílého lva, dále pak Pomník Boženy Němcové, vojenský hřbitov z bitvy roku 1866. Česká Skalice se nachází v těsné blízkosti Ratibořic, ve kterých je možné navštívit zámek, zámecký park s jezírkem a Herecké muzeum, v Babiččině údolí pak Staré bělidlo, Rudrův mlýn, Viktorčin splav, nad Babiččiným údolím zříceninu Rýzmburk. Kladské pomezí, jak se našemu kraji říká, nabízí spoustu turistických zajímavostí, Vodní nádrž Rozkoš, přehrada Les Království, rozhledna na Žernově, na Dobrošově, tam se nachází i vojenská pevnost, rovněž je poblíž pevnost Josefov u Jaroměře. V Jaroměři lze navštívit Železniční muzeum, v Šestajovicích Moto muzeum, v Náchodě muzeum hraček. Pro milovníky historie okolí nabízí spoustu zámků: zámek Náchod s Piccolominskou zahradou a medvědáriem, zámek Nové Město nad Metují se zámeckou zahradou, zámek Opočno, hrad a zámek Trutnov, hospital Kuks se sochami Matiáše Brauna a krásnou bylinkovou zahradou, opodál Braunův betlém, zřícenina hradu Skály-Bischofstein. Archeo park Všestary, Podorlický skanzen Krňovice, Botanická zahrada léčivých rostlin v Hradci Králové, arboretum Vysoké Chvojno,Teplicko Adršpašské Skály, a zdaleka to není vše co Kladské pomezí nabízí. Pro milovníky zimních sportů jsou v dosahu Skiareály našich nejvyšších hor Krkonoš na sever od nás, a Skiareály Orlických hor na východ. Pokud máte raději klidnější areály s menšími sjezdovkami, tak i tyto poblíž najdete.

Mapa

Centrum 1km
Autobus 200m
Vlak 1.5km
Velká mapa