Penzion Bor, Náchod

Broumovská 82, Náchod, 54701
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Bor nabízí kvalitní ubytování ve dvou prostorných apartmánech (cca 112 m2 a 90 m2). Každý apartmán má dva balkóny nabízející příjemné posezení s výhledy do zeleně, dále krby, které zajistí příjemnou atmosféru. Hosté mají možnost využívat zahradu s venkovním bazénem a dětským hřištěm. Nabízíme kvalitní ​​domácí snídaně servírované přímo do apartmánu (lokální produkty), zapůjčení kol, zajistíme prohlídku ranče s chovem severoamerických bizonů nebo jízdu na koni na nedalekém ranči. Dále mohou hosté využít nutriční poradenství přímo v penzionu. V apartmánech je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení a samoobslužný Kafe koutek, kde si mohou hosté udělat Nespresso kávu a zakoupit hotová jídla Express menu, Rybízák či jiná skvělá ovocná vína, kvalitní oříšky a další dobroty.

Další informace

Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb a k hostům přistupujeme individuálně. Náš penzion je situován na okraji obce, za námi je již jen louka a les. Hosté tedy mohou vyrazit na procházku do přírody přímo od penzionu. V létě se na pastvině nad penzionem pasou koně. Pobyt u nás je vhodný především pro skupinky přátel, sportovce či rodiny s dětmi. Na in-line brusle můžete vyrazit na cyklostezku, která je cca 300 m od penzionu. Kola si můžete zapůjčit přímo u nás a parkování je přímo u domu. Máme pro vás připraveny mapy k zapůjčení, tipy na výlety a rádi individuálně poradíme, kam vyrazit - vytvořili jsme pro vás www stránky s tipy na výletování po celém Kladském pomezí - Kouty Kladského pomezí. V jednom z apartmánů můžete poslouchat gramofon, rádi zapůjčíme notebook a zásobu kvalitních filmů, v obou apartmánech jsou knihovny s různorodou nabídkou četby. Na zahradě je venkovní sezení přímo vedle menšího dětského hřiště a venkovního bazénu. Snídaně připravujeme dle přání hostů - mohou být i vegetariánské, veganské, bezlepkové, mini a další. V létě můžete využít gril na venkovní barbecue.

Ceny

Apartmán
300 Kč
Cena za osobu
300 Kč
Domácí mazlíček
150 Kč
Snídaně
135 Kč

1 host 900,-/noc, 2 hosté 450,- osoba/noc, 3-4 hosté 400,- osoba/noc, 5-6 hostů 350,- osoba/noc, 7-8 hostů 300,- osoba/noc, děti do 10 let 300,- dítě/noc, děti do 2 let ZDARMA

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Parkoviště
Bazén
Venkovní ohníště / gril
Služba praní
Pronájem kol
Vegetariánská kuchyně
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Balkón
Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Minibar
Mikrovlnná trouba

Kongresové možnosti

CD přehrávač
Připojení k internetu
Počítač, notebook

Firemní akce

Firemní akce jsou možné, účastníci by ovšem museli být připraveni, že budou sdílet společný prostor apartmánu. K dispozici jsou dva prostorné apartmány s balkóny a krby, celá zahrada a dále je možnost opékání u sroubku v lese cca. 70 m od penzionu.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Bazén venkovní
Létání
Běžkařské stopy
Horolezectví
Bowling, kuželky
Motokáry
In-line bruslení
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna aut
Půjčovna lyží
Jachting, windsurfing
Solárium

Okolí

Penzion Bor poskytuje svým hostům možnost věnovat se v okolí celé řadě nejrůznějších aktivit včetně jízdy na koni nebo návštěvy ranče s chovem severoamerických bizonů. Cyklostezka vedoucí podél hranice s Polskem je vhodná pro cyklistiku i jízdu na in-line bruslích.

V zimě si mohou hosté zalyžovat v menším lyžařském areálu vzdáleném 5 minut jízdy autem nebo vyzkoušet některou z udržovaných běžkařských tratí v okolí. Děti mohou sáňkovat na kopci za penzionem.

Další možností výletů najdete na www stránkách Kouty Kladského pomezí

Mapa

Autobus 300m
Vlak 200m
Velká mapa

Penzion Bor: kontakty

Telefon:

Kontaktní osoby

Jméno:
Bc. Pavel Sedláček
Telefon:
Pozice:
provozovatel
Jméno:
Ing. Markéta Sedláčková
Telefon:
Pozice:
majitel