Penzion Bor, Náchod

Broumovská 82, Náchod, 54701
od 300 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion Bor nabízí kvalitní ubytování ve dvou prostorných apartmánech (cca 112 m2 a 90 m2). Každý apartmán má dva balkóny nabízející příjemné posezení s výhledy do zeleně, dále krby, které zajistí příjemnou atmosféru. Hosté mají možnost využívat zahradu s venkovním bazénem a dětským hřištěm. Nabízíme kvalitní ​​domácí snídaně servírované přímo do apartmánu (lokální produkty), zapůjčení kol, zajistíme prohlídku ranče s chovem severoamerických bizonů nebo jízdu na koni na nedalekém ranči. Dále mohou hosté využít nutriční poradenství přímo v penzionu. V apartmánech je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení a samoobslužný Kafe koutek, kde si mohou hosté udělat Nespresso kávu a zakoupit hotová jídla Express menu, Rybízák či jiná skvělá ovocná vína, kvalitní oříšky a další dobroty.

Další informace

Zakládáme si na poskytování kvalitních služeb a k hostům přistupujeme individuálně. Náš penzion je situován na okraji obce, za námi je již jen louka a les. Hosté tedy mohou vyrazit na procházku do přírody přímo od penzionu. V létě se na pastvině nad penzionem pasou koně. Pobyt u nás je vhodný především pro skupinky přátel, sportovce či rodiny s dětmi. Na in-line brusle můžete vyrazit na cyklostezku, která je cca 300 m od penzionu. Kola si můžete zapůjčit přímo u nás a parkování je přímo u domu. Máme pro vás připraveny mapy k zapůjčení, tipy na výlety a rádi individuálně poradíme, kam vyrazit - vytvořili jsme pro vás www stránky s tipy na výletování po celém Kladském pomezí - Kouty Kladského pomezí. V jednom z apartmánů můžete poslouchat gramofon, rádi zapůjčíme notebook a zásobu kvalitních filmů, v obou apartmánech jsou knihovny s různorodou nabídkou četby. Na zahradě je venkovní sezení přímo vedle menšího dětského hřiště a venkovního bazénu. Snídaně připravujeme dle přání hostů - mohou být i vegetariánské, veganské, bezlepkové, mini a další. V létě můžete využít gril na venkovní barbecue.

Ceny

Apartmán
300 Kč
Cena za osobu
300 Kč
Domácí mazlíček
200 Kč
Snídaně
155 Kč

1 host 900,-/noc, 2 hosté 450,- osoba/noc, 3-4 hosté 400,- osoba/noc, 5-6 hostů 350,- osoba/noc, 7-8 hostů 300,- osoba/noc, děti do 10 let 300,- dítě/noc, děti do 2 let ZDARMA

Služby

Vstup domácích zvířat
Připojení k internetu
Dětský koutek
Zahrada
Parkoviště
Bazén
Venkovní ohniště / gril
Služba praní
Pronájem kol
Vegetariánská kuchyně
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
14
Počet apartmánů
2

Vybavení pokojů

Balkón
Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC
Lednička
Minibar
Mikrovlnná trouba

Kongresové možnosti

Firemní akce

Firemní akce jsou možné, účastníci by ovšem museli být připraveni, že budou sdílet společný prostor apartmánu. K dispozici jsou dva prostorné apartmány s balkóny a krby, celá zahrada a dále je možnost opékání u sroubku v lese cca. 70 m od penzionu.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jezdectví, koně
Půjčovna kol
Bazén venkovní
Létání
Běžkařské stopy
Horolezectví
Bowling, kuželky
Motokáry
In-line bruslení
Fitness, posilovna
Koupání řeka, jezero
Půjčovna aut
Půjčovna lyží
Jachting, windsurfing
Solárium

Okolí

Penzion Bor poskytuje svým hostům možnost věnovat se v okolí celé řadě nejrůznějších aktivit včetně jízdy na koni nebo návštěvy ranče s chovem severoamerických bizonů. Cyklostezka vedoucí podél hranice s Polskem je vhodná pro cyklistiku i jízdu na in-line bruslích.

V zimě si mohou hosté zalyžovat v menším lyžařském areálu vzdáleném 5 minut jízdy autem nebo vyzkoušet některou z udržovaných běžkařských tratí v okolí. Děti mohou sáňkovat na kopci za penzionem.

Další možností výletů najdete na www stránkách Kouty Kladského pomezí

Mapa

Autobus 300m
Vlak 200m
Velká mapa