Penzion Motobydlo, Hronov

Velký Dřevíč 95, Hronov, 54934
od 100 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Původně mlýn, dnes malebný objekt nad pstruhovou říčkou Olšavkou, s posezením na terase nad šumícím splavem. Objekt Motobydla  nabízí  12 pokojů  se společným sociálním zařízením /v nižší cenové kategorii/ s 39 lůžky , restaurací s krbem, jídelnou a barem, hernou, kde je billiard a dále , velkou zahradou a hřištěm na míčové hry,  tenisovým kurtem a paintballovou arénou . Kromě samostatných pokojů jsou zde  2 dvoupokojové apartmány s vlastním sociálním zařízením /jeden 2+5 lůžek, druhý 2+3 lůžka/.  Vedle toho  je k dispozici  ubytování ve  2  apartmánových dependence  -  jeden s 5 pokoji  /16 lůžek/  s  vl. soc. zařízením a kuchyňkou  a  druhý se 2 pokoji  /8 lůžek/  také s kuchyňkou a vl. soc. zařízením. Obě dependance mají vlastní vchod.   

Další informace

Penzion Motobydlo nabízí ubytování  a hlavně sportovní vyžíti  na unikátní Kryté motokárové dráze, která se nachází v areálu zahrady. Je 4patrová s 13 klopenými zatáčkami a několika rychlostními rovinkami, úžasný adrenalinový zážitek, ale jízdy nejsou pro ubytování podmínkou.  Kromě toho arál nabízí příjemné posezení na terase a v prostorách velké zahrady s  hřištěm na míčové hry, tenisovým kurtem, paintballovou arénou, provazovou prolézačkou pro děti, střílnou ze vzduchovek a s olympijskými luky. Je zde možnost i zapůjčení kol - v okolí jsou ozsáhlé cykostezky. Zajímavé jsou i výlety za četnými  turistickými atrakcemi v blízkém okolí - hrady, zámky, vojenské bunkry, atd.  

Ceny

Cena za stan
100 Kč
Domácí mazlíček
50 Kč
Jednolůžkový pokoj
345 Kč
Snídaně
98 Kč

Ceny jsou vždy za osobu a noc s výjimkou apartmánů, Malý apartment /5 ůžek/ 200-Kč plus 345,00 za osobu a noc. Velký apartment 7 lůžek/ 500,00 plus 345,00 za osobu a noc . Čá

Služby

Konferenční možnosti
Parkoviště
Parkoviště
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Vstup domácích zvířat
Zahrada
Úschovna kol, lyží
Restaurace

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
76
Čtyřlůžkové pokoje
3
Dvoulůžkové pokoje
4
Kapacita restaurace
90
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
4
Šestilůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
6

Restaurace

Restaurace nabízí krajové speciality, naši klienti si zvláště oblíbili maso - steaky, kuřata , marinovaná žebírka nebo klobásy - připravované na grilu - v krbu přímo v restauraci s různými saláty a domácím pečivem. Snídaně podáváme formou bohatého buffetu. Bar je otevřen non stop dle přání klientů.

Kongresové možnosti

Firemní akce

Běžně pořádáme firemní sportovně laděné setkání, kdy se spojí seriózní jednání firmy se sportem a zábavou. Samozřejmě, že plně zajišťujeme celodenní stravování a k motokárovému klání pak soutěžní atmosféru (moderátor, ceny) Vedle motokár jistěže běžně zajišťujeme i doplňkové kulturní programy.

Sportovní možnosti v okolí

Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Kulečník, billiard
Lyže, snowboard
Létání
Minigolf
Motokáry
Půjčovna kol
Rybolov
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Podél Motobydla se vede cyklostezka, která se vine podél celých Jestřebích hor a spojuje hory Orlické s Krkonošemi. V nejbližším okolí je mnoho zajímavostí - známé Adršpašsko-Teplické skály, Broumovský klášter, každé město kolem se může pochlubit svým nádherným zámkem (Náchod, Nové Město n/M, Opočno, Doudleby atd). Zajímavé jsou i vojenská muzea - bunkry Březinka či Dobrošov u Náchoda. Neměli bychom opomenout ani pohádkové Babiččino údolí v Ratibořicích a ZOO ve Dvoře Králové

Mapa

Centrum 1km
Autobus 300m
Vlak 300m
Velká mapa