Penzion Na Hradčanech, Nové Město nad Metují

Na Hradčanech 1095, 54901
od 400 Kč
apartmán/noc (zobrazit další ceny)

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 250m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Ubytování v penzionu se čtyřmi apartmány s koupelnou, lednicí, satelitní televizí a terasou.

Možnost posezení na zahrádce s využitím  zahradního grilu. K dispozici je i kuchyňský kout s jídelnou.

Parkování u objektu, vlastní příjezdová cesta. Dle přání zajistíme snídaně.

Další informace

Náš penzion se nachází v novoměstské lokalitě, zvané Hradčany, uprostřed kouzelných scenérií přírody. V okolí Nového Města nad Metují se nachází mnoho pamětihodností, souvisejících s dobou pobytu Boženy Němcové a Aloise Jiráska. Ratibořice s Babiččiným údolím. Barunčina obecná škola v České Skalici. Nedaleko odtud majestátně zrcadlí svojí hladinu vodní nádrž Rozkoš. Dominantou novoměstského náměstí, zaplněného obchůdky a restauracemi je zámek rytíře Bartoně z Dobenína.

Také se zde nachází reprezentační informační středisko s galerií a věží Zázvorkou a druhé informační středisko a muzeum. Můžete navštívit katolický kostel a kostel církve československé husitské. Na vedlejším starobylém hřbitově odpočívají rodiče Bedřicha Smetany. Nelze se nezmínit o rodném domku F. L. Věka v nedaleké Dobrušce. Další oblasti : celodřevěný kostel v Sedloňově, Rokole - Mariánské místo s kapličkou zjevení a kostelem řádových sester. Doporučujeme navštívit Pekelské údolí, Klopotovské údolí, Dvořáčkovu vyhlídku, krásnou cestu k lesnímu jezeru zvanou Husí krk, Broumovské skály cca 30 Km,  Adršpašské skály, Broumovsko-Teplické skály a nádherné skály v Polském Karlově, vzdálené cca 40 km, nebo Zoo se Safari ve Dvoře Králové nad Labem, vzdálené cca 30 km. Zámky v Opočně, Častolovicích, Náchodě, Kostelci nad Orlicí, Kuksu, obrazárnu v Rychnově nad Kněžnou a mnoho dalších neméně zajímavých památek.

Každý apartmán v našem penzionu je rozdělen na koupelnu s toaletou, samostatnou obývací část a ložnicí. V ložnici je manželská postel, skříň, úložné prostory, pohodlný rozkládací gauč a posezení. Barevná televize s digitálním satelitním vysíláním, bezplatná wifi přípojka na internet, lednička s mrazákem. U dvou apartmánů je vstup na prostornou terasu s posezením, nočním osvětlením a překrásným výhledem na skálu a hradby města, starý mlýn, řeku Metuji a splav.

Parkovat je možné,na naší rozlehlé zahradě s výhledem a vlastní příjezdovou cestou..

Ceny

Apartmán
900 Kč
Cena za osobu
400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.500 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
1.000 Kč
Jednolůžkový pokoj
650 Kč
Přistýlka
250 Kč
Snídaně
90 Kč
Třílůžkový pokoj
1.250 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Terasa
Venkovní ohniště / gril
Zahrada
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
2
Dvoulůžkové pokoje
2
Počet apartmánů
4

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC
Satelit, kabelová TV
Lednička

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Horolezectví
Rybolov
Sportovní hala

Okolí


Aktivní turistika po okolí, mnoho značených turistických tras, SKI areál Buková hora Orlické hory s lanovkou, Jiráskova stezka, pro cyklisty u nás aktuální cyklomapy + kompletní jízdní řády cyklobusů a vlaků. Dále půjčovnu kol. Půjčovnu lodí, raftů s možností absolvování kurzů, jak bezpečně na vodu, s vodáckou školou záchrany a mnoho dalších aktivit. Letní stadion Generála Klapálka - sport.klub. Výlety po nedalekých památných místech, zámcích, hradech a zříceninách. 

Bruslení na zimním stadionu v kryté hale v Novém Městě nad Metují, SKI areál v Deštném (Orlické hory), kryté plavecké stadiony v nedaleké Dobrušce a Náchodě. Zimní turistika - výlety po památných místech .
Procházky po malebném okolí, cyklotrasy, výlety po památkách, krytá i nekrytá koupaliště, mnohé kulturní akce. Také SKI areál Buková hora v Deštném v Orlických horách.

Mapa

Centrum 250m
Autobus 1km
Vlak 1.4km
Velká mapa