Penzion Na Radosti, Slavětín nad Metují

Slavětín nad Metují 78, 54901
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion leží ve východních Čechách v klidném údolí řeky Metuje, v malebném kraji Boženy Němcové a Aloise Jiráska. Najdete ho v malé vesnici Slavětín nad Metují. Penzion je součástí úspěšného projektu rodinné farmy oceněné Asociací soukromého zemědělství jako FARMA ROKU 2009. V blízkosti penzionu najdete proto rodinné hospodářství i jelení farmu. Budete-li mít při svém pobytu štěstí, můžete naše jeleny pozorovat skutečně z bezprostřední blízkosti. Děti mají příležitost vidět ve výběhu ovečky, kozičky a případně další drobné hospodářské zvířectvo.

Další informace

V penzionu je k dispozici celkem 6 pokojů.

V přízemí je jeden pokoj dvoulůžkový s možností přistýlky a apartmán pro rodiny s dětmi, který má dvě samostatné ložnice. V jedné je manželské dvoulůžko a kuchyňský koutek, druhá ložnice je určena výhradně pro děti a je zde palanda a jedno lůžko.

Tři z pokojů v prvním patře jsou orientovány na rodiny s dětmi a jsou vybaveny manželským dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem. Kromě tradičního vybavení v nich najdete také také malé herní koutky. Tyto pokoje mohou pochopitelně využívat i hosté bez dětí. Čtvrtý pokoj v patře je vybaven manželským dvoulůžkem s možností přistýlky.

Na všech pokojích je k dispozici vlastní sociální zařízení, TV a wi-fi připojení zdarma, přízemní pokoje mají přímý vstup na terasu.

Všichni návštěvníci mohou využívat travnatou zahradu s posezením a dětskými prvky /pískoviště, klouzačka, dětský patrový domeček s klouzačkou a houpačkami/. Součástí zahrady je také soukromý bazén, který mohou po dohodě využívat děti ubytovaných hostů, ovšem pouze s dohledem rodičů a na jejich zodpovědnost!!! V penzionu je společná vybavená kuchyňka pro hosty v patře, na kterou navazuje hrací a obytný koutek pro děti i rodiče. V přízemí je situována společenská místnost sloužící jako jídelna. K dispozici jsou cyklobudky k uložení vlastních kol a v areálu penzionu je také parkovací plocha pro auta ubytovaných hostů.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Snídaně
75 Kč

Snídaně v ceně


1 noc /pobyt 7 a více nocí/ ... 400,- Kč / osoba

Služby

Bazén
Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Nekuřácké pokoje
Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Společenské prostory
Terasa
Venkovní ohníště / gril
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
19
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
2
Pětilůžkové pokoje
1
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Jachting, windsurfing
Jezdectví, koně
Koupání řeka, jezero
Rybolov
Tenisový kurt

Mapa

Autobus 1km
Velká mapa