Penzion restaurant Kamínek, Teplice nad Metují

Boženy Němcové 154, 54957
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Provozujeme restauraci a penzion v atraktivním prostředí Teplicko - Adršpašských skal. Ubytování za velmi příznivé ceny, možnost stravování a okolí plné nádherných přírodních scenérií je tou nejvhodnější kombinací pro vaši relaxaci.

Další informace

Hledáte levné a komfortní ubytování v Teplicích nad Metují nedaleko centra města? V tom případě navštivte penzion Kamínek.

Ubytování nabízíme ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky, s vlastním sociálním zařízením a WiFi.  Penzion je nekuřácký. Parkování pro ubytované hosty je bezplatné na parkovišti přímo u objektu penzionu. Také jsme Vám schopni nabídnout možnost grilování venku přímo u penzionu.

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Snídaně
80 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

Služby

Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Dvoulůžkové pokoje
6
Kapacita restaurace
24
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Tradiční česká kuchyně zaměřená na čerstvost a kvalitu surovin – nevaříme z polotovarů, se spoustou domácích specialit MISTRA ŠÉFKUCHAŘE. Nekuřácká restaurace a celý penzion, krytá terasa pro kuřáky. Samostatný salónek s možností využití dataprojektoru. Wi-Fi, Oslavy, srazy, večírky, svatební a jiné hostiny… 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Horolezectví
Lyže, snowboard

Okolí

Skály nabízejí svým navštěvníkům řadu zajímavých turistických cest. Terén v oblasti skal je vhodný pro cykloturstiku, horolezectví. Romantické jezírko s Malým a Velkým vodopádem vytváří přírodní úkaz a je velmi oblíbenou turistickou atrakcí. V zimě jsou v okolí dobré podmínky pro běžecké lyžování, sjezdové lyžování pak nabízí Ski-areál Kamenec v blízkosti penzionu. V areálu je osvětlená sjezdovka, umělé zasněžování, lyžařský vlek dlouhý cca 500 metrů. Plavecký areál je 3 minuty od penzionu.
Kromě návštěvy Teplicko-Adršpašských skal se můžete vydat na výlety do okolí: Broumovské stěny, Broumov, Trutnov, zámek Náchod, Nové Město nad Metují, Ratibořice, Babičino údolí, ZOO Dvůr Králové ,muzeum stavebnice Merkur v Polici n/ Metují a jiné...
Výhodné nákupy do Polska, možnost navštívit aqua park.

Mapa

Autobus 50m
Vlak 500m
Velká mapa