Penzion Zemanův Dvůr, Božanov

45, 54974
od 330 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme Vám ubytování na statku z roku 1829, který prošel rozsáhlou, ale šetrnou rekonstrukcí. Statek se nachází v klidné části obce. Vhodné podmínky pro ty, kteří mají rádi klid a přírodu.

Další informace

Ubytování bylo zřízeno ze stodoly, kde byly v podkroví vybudovány pokoje se sociálním zařízením, z toho je 7 čtyřlůžkových a jeden dvoulůžkový. V přízemí je společenská hala pro hosty s kuchyňkou pro příležitostní vaření, přezůvky a ručníky s sebou. Parkoviště je přímo na pozemku, možnost úschovy kol v kryté hale.

Pro děti je k dispozici dětské hřiště, pískoviště, trampolína, ke sportovnímu vyžití slouží travnaté hřiště, stolní tenis. V případě nepřízně počasí můžete posedět pod krytou stodolou. WI-FI v celém objektu, satelitní TV.

1 osoba             360Kč / noc    

Děti 3-10 let      240 Kč / noc                                                                                                                                                                                                                                                                                            

 

Dítě do 3 let zdarma - bez nároku na lůžko                                                                                            
Snídaně 60 Kč / osoba

Celý objekt  -  0 - týden / 30 míst /  45 000 Kč ,  kratší nebo delší pobyty dle dohody

Mimo sezónu víkendové ubytování pro turisty a cykloturisty

Možnost uschování kol v kryté hale - uzamykatelná . Kapacita cca 30 kol

Poplatek za psa - 120 Kč / 1 noc

Ceny

Cena za osobu
330 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
360 Kč
Domácí mazlíček
120 Kč
Dvoulůžkový pokoj
360 Kč
Přistýlka
200 Kč
Snídaně
80 Kč

Služby

Vstup domácích zvířat
Úschovna kol, lyží
Restaurace
Parkoviště
Připojení k internetu
Dětský koutek

Kapacita ubytování a služeb

Čtyřlůžkové pokoje
7
Dvoulůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

V našem ubytovacím zařízení jsme Vám prozatím schopni nabídnout snídaně.Posedět u nás můžete v nově vybudované Krčmě - pivo Svijany 11 a pochutiny k němu.

Obědy a večeře Vám poskytne místní restaurace Na křižovatce - na návsi, kde se vaří každý den mimo soboty a neděle - v tyto dny se vaří jen minutky , polední menu - aktuální cena menu - 85 Kč. možnost výběru i z minutek.

V obci je malý obchod s potravinami.

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Cyklostezky
Tenisový kurt
Volejbalový kurt

Okolí

Přes hraniční přechod prochází mezinárodní cyklotrasa, která spojuje na české straně Broumovské stěny, na straně polské Stolové hory.

Turistické vyžití je v blízkém okolí opravdu rozsáhlé a pestré. Vždyť přímo nad vesnicí se vypíná do výšky 769m jeden z vrcholů Broumovských stěn Koruna. Kdo má rád pěší turistiku, může navštívit další dominanty, například nejvyšší vrchol v okolí Božanovský špičák (773m), nebo křižovatku většiny značených tras chatu a kapli Hvězda.

Kdo upřednostňuje cykloturistiku, tak se může napojit na značenou cyklotrasu přímo před penzionem, ta ho dovede buď na náves, kde je rozcestí dalších cyklotras nebo do přes kopec vzdálené obce Otovice, kde je také další rozcestí.

Ten, kdo se pro změnu rád vyžívá v kultuře, může navštívit kostel sv. Máří Magdalény přímo v obci. Tento barokní kostel je dominantou obce a součástí skupiny tzv. broumovských venkovských kostelů. Každoročně se zde pořádají koncerty známých osobností (Štefan Margita). A samozřejmě, co nesmíme opomenout, je Benediktinský klášter v Broumově, dominantu celého Broumovského kraje, s jeho nově otevřenou klášterní zahradou. Prohlédnout si zde můžete buď samotný klášter, nebo například sbírku mumií.

Ať je zima nebo léto, v okolí našeho penzionu je stále co dělat. V zimní období je v provozu SKI areál Janovičky, vzdálený přibližně 15km od Božanova. Nenechal bych si také ujít zamrzlé vodopády a ledem obložené Gory Stolové v Polsku, kam se dostanete přes hraniční přechod v Machovské Lhotě. V létě je naopak denně v provozu aquapark v Meziměstí s tobogánem, klouzačkami a dalšími atrakcemi.

Přímo v obci je vybudovaný nový sportovní areál pro tenis,volejbal,basketbal....Hodiny pro sportování si můžete objednat přes web.stránky obce.

Mapa

Velká mapa

Penzion Zemanův Dvůr: kontakty

Telefon: