Privát Nováč, Nové Město nad Metují

Havlíčkova 190, 54901
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme nekuřácké ubytování ve zrekonstruovaném obytném domě v Novém Městě nad Metují.

Další informace

K dispozici jsou čtyři pokoje ve druhém patře - podkroví. Tři pokoje jsou dvoulůžkové  s možností přistýlky a jeden třílůžkový. Celkem je k dispozici devět lůžek a dvě přistýlky. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení s masážním sprchovým boxem s rádiem a barevným osvětlením. K výbavě patří plochá LCD televize a satelitní přijímač. V patře je společná kuchyňka vybavená  nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem se zapékačem (snídaňový set) a lednicí s mrazákem. V domě je možné se připojit na bezdrátový vysílač internetu non-stop. Ve vstupní místnosti má každý pokoj k dispozici zamykatelnou skříňku na boty a přezůvky.Celý objekt je vybavený koberci a vstup je možný jen po  přezutí.
Na zahradě je k dispozici posezení u zahradního stolu, po dohodě možnost grilování v zahradním krbu.

Parkovaní je na oploceném vlastním pozemku. 
Dům stojí v blízkosti vlakového nádraží a sousedí v ulici Havlíčkova se samoobsluhou a restaurací. Vchod je možný pouze z ulice V Zátiší. 
V  domě je zakázáno kouřit. 

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Dvoulůžkový pokoj
800 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Přistýlka
350 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

500,-Kč 1 osoba na pokoji 350,-Kč za tři a více nocí nocí za lůžko - dvě osoby na pokoji 250,-Kč přistýlka za tři a více nocí

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
11
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
2
Třílůžkové pokoje
1

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Létání
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Blízké okolí:
Koupání
Otevřený bazén v Náchodě (10 km), v Dobrušce (9 km) a v Jaroměři (18 km). Další je přírodní koupaliště na přehradě Rozkoš. V chladném období je možné navštívit krytý plavecký bazén v Dobrušce nebo v Náchodě, menší krytý bazén je také přímo v Novém Městě nad Metují.

Turistika
Okolí domku nabízí ideální podmínky pro turistiku na lyžích, na kole i pěšky. Je možné využívat málo frekventované dobře udržované a značené turistické cesty. Pro milovníky lesních plodů a houbaření jsou v okolí ideální rozsáhlé lesy.

Charakter hor poskytuje trasy vhodné pro rekreační i trénované turisty a sportovce,nabízí také několik dobře udržovaných cyklotras různých obtížností, vhodných na kratší i celodenní výlety na kole.

Lyžování
Lyžařské vleky v Sedloňově a Novém Hrádku se nacházejí asi 15 km od privátu a nabízejí lyžování za velmi příznivé ceny. Lyžařské středisko Deštné v Orlických horách je vzdáleno 22 km a nabízí několik areálů pro sjezdové lyžování a udržované tratě pro vyznavače turistiky na běžkách.

Přestože jsou silnice vedoucí k lyžařským areálům udržovány, doporučujeme hostům vybavit vozidlo zimními pneumatikami a sněhovými řetězy.

Mapa

Autobus 350m
Vlak 305m
Velká mapa