Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Privát Nováč, Nové Město nad Metují

Havlíčkova 190, 54901
od 400 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme nekuřácké ubytování v obytném domě v Novém Městě nad Metují.

Další informace

K dispozici jsou čtyři pokoje ve druhém patře - podkroví. Jeden čtyřlůžkový pokoj, dva třílůžkové a jeden dvoulůžkový . V každém pokoji je televize a vlastní sociální zařízení s masážním sprchovým boxem. Na patře je společná kuchyňka vybavená nádobím, rychlovarnou konvicí, mikrovlnnou troubou, kávovarem se zapékačem (snídaňový set) a lednicí s mrazákem. Po celém domě je připojení WiFi zdarma. Ve vstupní místnosti je pro každý pokoj uzamykatelná skříňka na boty. Celý objekt je vybavený koberci a vstup je možný jen po  přezutí.
Na zahradě je k dispozici posezení u zahradního stolu, po dohodě možnost grilování v zahradním krbu.

Parkovaní je na oploceném vlastním pozemku.

Cyklistům nebo motorkářům nabízíme zdarma uzamykatelnou garáž.

Ubytování psů a jiných zvířat není možné. 

Dům stojí v blízkosti vlakového nádraží a sousedí v ulici Havlíčkova se samoobsluhou a restaurací. Vchod je možný pouze z ulice V Zátiší. 

V  domě je zakázáno kouřit. 

Ceny

Cena za osobu
400 Kč
Čtyřlůžkový pokoj
1.400 Kč
Dvoulůžkový pokoj
900 Kč
Jednolůžkový pokoj
500 Kč
Třílůžkový pokoj
1.200 Kč

600,-Kč 1 osoba na pokoji jedna noc 500,-Kč 1 osoba na pokoji dvě a více nocí 1000,-Kč 2 osoby na pokoji jedna noc 1350,-Kč 3 osoby na pokoji za jednu noc 1600,-Kč 4 osoby na pokoji za jednu noc

Služby

Parkoviště uzavřené
Připojení k internetu
Terasa
Zahrada
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
11
Čtyřlůžkové pokoje
1
Dvoulůžkové pokoje
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Satelit, kabelová TV
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Bazén venkovní
Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Fitness, posilovna
Jachting, windsurfing
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Létání
Rybolov
Tenisový kurt
Vodáctví, lodě

Okolí

Blízké okolí:
Koupání
Otevřený bazén v Náchodě (10 km), v Dobrušce (9 km) a v Jaroměři (18 km). Další je přírodní koupaliště na přehradě Rozkoš. V chladném období je možné navštívit krytý plavecký bazén v Dobrušce nebo v Náchodě, menší krytý bazén je také přímo v Novém Městě nad Metují.

Turistika
Okolí domku nabízí ideální podmínky pro turistiku na lyžích, na kole i pěšky. Je možné využívat málo frekventované dobře udržované a značené turistické cesty. Pro milovníky lesních plodů a houbaření jsou v okolí ideální rozsáhlé lesy.

Charakter hor poskytuje trasy vhodné pro rekreační i trénované turisty a sportovce,nabízí také několik dobře udržovaných cyklotras různých obtížností, vhodných na kratší i celodenní výlety na kole.

Lyžování
Lyžařské vleky v Sedloňově a Novém Hrádku se nacházejí asi 15 km od privátu a nabízejí lyžování za velmi příznivé ceny. Lyžařské středisko Deštné v Orlických horách je vzdáleno 22 km a nabízí několik areálů pro sjezdové lyžování a udržované tratě pro vyznavače turistiky na běžkách.

Přestože jsou silnice vedoucí k lyžařským areálům udržovány, doporučujeme hostům vybavit vozidlo zimními pneumatikami a sněhovými řetězy.

Mapa

Autobus 350m
Vlak 305m
Velká mapa