Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Apartman Carpe Diem, Teplice nad Metují

5. května 67, 54957, jí
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 100m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme Vám celoroční ubytování v samotném centru Města Teplice nad Metují  poblíž vlakové a autobusové zastávky. Adršpasko-teplické skalní město je od nás vzdáleno pouhých 1,8Km.

V nabídce pro Vás máme celoročně samostatný apartmán pro 2-4 osoby (max.5 osob) ve dvou ložnicích a dva sezóní třílůžkové pokoje (od dubna do září) se společnou chodbou, vybavenou kuchyní a koupelnou s toaletou přes chodbu. Okolo domu je rozsáhlá zahrada na které je pro Vás připraveno posezení pod slunečníkem, ohniště a k zapůjčení je také malý gril.

Další informace

Historie našeho domu sahá do první poloviny 19.století, kdy zde stála pouze poloroubená chalupa. V roce 1925 došlo na rozsáhlejší přístavbu. Dům vlastnila německá rodina zubního lékaře, který přestavbou získal prostory pro ordinaci, čekárnu a zubní laboratoř. Pracoval zde společně s českým lékařem panem Gultem, který po odsunu v roce 1946 získal dům do užívání a v 50. letech ho odkoupil. Zhruba od 70. let do roku 2013 provozovala rodina Gultova v tomto domě ubytování v soukromí, známé pod jménem „ u Gultů.“ Na tuto tradici by jsme rádi navázali i my a dům postupně s citem rekonstruujeme tak, aby jsme uchovali historický ráz domu. Věříme,že i vy se u nás budete cítit jako doma a těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceny

Apartmán
550 Kč
Cena za osobu
350 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Třílůžkový pokoj
1.050 Kč

Apartmán cene osoba/noc 550,- Třílůžkový pokoj osoba /noc 350,- Děti do 2 let zdarma, děti do 12 let sleva.

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Horolezectví
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Bazén venkovní

Okolí

Teplice nad Metují leží v severní části okresu Náchod v Královehradeckém kraji, na státní hranici s Polskem, vzdušnou vzdáleností přibližně 7 km od Police nad Metují, 15 km od Broumova, 30 km od Trutnova a 20 km od Náchoda. Polský Mieroszów je vzdušnou čarou vzdálen 8 km, polský Wałbrzych pak 21 km. ​ Město se nachází v geomorfologickém celku Broumovská vrchovina, celé jeho území patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá NPR Adršpašsko-teplické skály. Zde leží i nejvyšší bod katastru, vrch Čáp (786 m n. m.). Dalšími významnými vrcholy v katastru města jsou např. Trojmezí (739 m n. m.), Kraví hora (730 m n. m.), Strážný vrch (701 m n. m.), Hejda (626 m n. m.) nebo Lysý vrch (611 m n. m.). ​ Teplice nad Metují jsou (spolu s Adršpachem) východiskem do Adršpašsko-teplických skal, plošně největšího pískovco- vého skalního města ve střední Evropě. Vstup do skalního města se nachází na západním okraji Teplic nad Metují. Základní prohlídkový okruh je přibližně 6 km dlouhý a navazuje na něj několik dalších turistických tras. Trasou přes Vlčí rokli je okruh propojen s adršpašskou částí skalního města. Ve skalním městě se nachází hrad Skály a hrad Střmen.

Mapa

Centrum 100m
Autobus 10m
Vlak 100m
Velká mapa