Apartman Carpe Diem, Teplice nad Metují

5. května 67, 54957, jí
od 350 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 100m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Nabízíme Vám celoroční ubytování v samotném centru Města Teplice nad Metují  poblíž vlakové a autobusové zastávky. Adršpasko-teplické skalní město je od nás vzdáleno pouhých 1,8Km.

V nabídce pro Vás máme celoročně samostatný apartmán pro 2-4 osoby (max.5 osob) ve dvou ložnicích a dva sezóní třílůžkové pokoje (od dubna do září) se společnou chodbou, vybavenou kuchyní a koupelnou s toaletou přes chodbu. Okolo domu je rozsáhlá zahrada na které je pro Vás připraveno posezení pod slunečníkem, ohniště a k zapůjčení je také malý gril.

Další informace

Historie našeho domu sahá do první poloviny 19.století, kdy zde stála pouze poloroubená chalupa. V roce 1925 došlo na rozsáhlejší přístavbu. Dům vlastnila německá rodina zubního lékaře, který přestavbou získal prostory pro ordinaci, čekárnu a zubní laboratoř. Pracoval zde společně s českým lékařem panem Gultem, který po odsunu v roce 1946 získal dům do užívání a v 50. letech ho odkoupil. Zhruba od 70. let do roku 2013 provozovala rodina Gultova v tomto domě ubytování v soukromí, známé pod jménem „ u Gultů.“ Na tuto tradici by jsme rádi navázali i my a dům postupně s citem rekonstruujeme tak, aby jsme uchovali historický ráz domu. Věříme,že i vy se u nás budete cítit jako doma a těšíme se na Vaši návštěvu.

Ceny

Apartmán
550 Kč
Cena za osobu
350 Kč
Domácí mazlíček
100 Kč
Dvoulůžkový pokoj
700 Kč
Třílůžkový pokoj
1.050 Kč

Apartmán cene osoba/noc 550,- Třílůžkový pokoj osoba /noc 350,- Děti do 2 let zdarma, děti do 12 let sleva.

Služby

Nekuřácké pokoje
Parkoviště
Připojení k internetu
Zahrada

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
10
Počet apartmánů
1
Třílůžkové pokoje
2

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Běžkařské stopy
Bowling, kuželky
Cyklostezky
Horolezectví
Jezdectví, koně
Lyžařská škola
Lyže, snowboard
Půjčovna kol
Sportovní hala
Squash
Střelnice
Tenisový kurt
Bazén venkovní

Okolí

Teplice nad Metují leží v severní části okresu Náchod v Královehradeckém kraji, na státní hranici s Polskem, vzdušnou vzdáleností přibližně 7 km od Police nad Metují, 15 km od Broumova, 30 km od Trutnova a 20 km od Náchoda. Polský Mieroszów je vzdušnou čarou vzdálen 8 km, polský Wałbrzych pak 21 km. ​ Město se nachází v geomorfologickém celku Broumovská vrchovina, celé jeho území patří do CHKO Broumovsko. Podstatnou část katastru města pokrývá NPR Adršpašsko-teplické skály. Zde leží i nejvyšší bod katastru, vrch Čáp (786 m n. m.). Dalšími významnými vrcholy v katastru města jsou např. Trojmezí (739 m n. m.), Kraví hora (730 m n. m.), Strážný vrch (701 m n. m.), Hejda (626 m n. m.) nebo Lysý vrch (611 m n. m.). ​ Teplice nad Metují jsou (spolu s Adršpachem) východiskem do Adršpašsko-teplických skal, plošně největšího pískovco- vého skalního města ve střední Evropě. Vstup do skalního města se nachází na západním okraji Teplic nad Metují. Základní prohlídkový okruh je přibližně 6 km dlouhý a navazuje na něj několik dalších turistických tras. Trasou přes Vlčí rokli je okruh propojen s adršpašskou částí skalního města. Ve skalním městě se nachází hrad Skály a hrad Střmen.

Mapa

Centrum 100m
Autobus 10m
Vlak 100m
Velká mapa