Autocamping Rozkoš, Česká Skalice

třída T. G. Masaryka 836, 55203
od 80 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 1km

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Autocamping Rozkoš nabízí ubytování v sezónním a mimo sezónním období, v ubytovacích objektech (chatkách) situovaných v bezprostřední blízkosti údolní nádrže Rozkoš a turisticky atraktivní lokality, jakým je Ratibořické údolí.

Další informace

Ubytování je nabízeno v chatkách s různým stupněm vybavenosti a cenové úrovně, tak aby bylo možné uspokojit různé požadavky návštěvníků v průběhu celého roku. Ve 3 4-lůžkových chatkách je k dispozici cca 450 lůžek.
V červenci a srpnu je nabízeno v týdenních turnusech se zahájením v sobotu.Přednostně jsou odbavovány pobyty na základě rezervací a objednávek. Zbylé kapacity jsou nabízeny ve volném prodeji bez rezervací.
Mimo toto období je délka pobytu libovolná, podle možností ubytovacích kapacit. rezervace pobytu není nutná, chcete-li však mít jistotu, rádi pobyt rezervujeme po telefonu na Vaše jméno.

Možnosti ubytování:

  • apartmány Na Stráži
  • chaty lux
  • chaty spodní
  • chatky horní
  • mobilní buňky
  • ubytovna (pro dlouhodobé ubytování mimo rekreační provoz

Pro milovníky karavaningu a stanování v přírodě jsou k dispozici travnaté plochy pro cca 800 stanů, boxy s přípojkami el.energie, sociální zázemí včetně výlevek pro chemické WC apod.
Při zahájení pobytu ve vlastních stanech nebo karavanech se rezervace nevyžaduje, nástup je možný v libovolnou denní či noční dobu.

Možnosti ubytování:

  • stanová plocha pro cca 800 stanů
  • karavanové boxy pro 90 karavanů
  • více jak 150 el.přípojek vybavených proudovými chrániči typu PCE Twist 220V/16A, kulaté, dle ČSN. Redukce je možné zapůjčit na recepci oproti záloze. 60 el. přípojek je na volné ploše.

 

.

Ceny

Cena za karavan
100 Kč
Cena za osobu
80 Kč
Cena za parkování (auto)
80
Cena za stan
80 Kč

Služby

Bezbariérový přístup
Dětský koutek
Parkoviště
Připojení k internetu
Restaurace
Sauna
Služba praní
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
424
Čtyřlůžkové pokoje
82
Kapacita restaurace
150
Třílůžkové pokoje
28

Vybavení pokojů

Kuchyňka
Lednička
TV
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Koupání řeka, jezero
Minigolf
Půjčovna kol
Půjčovna lodí
Půjčovna skútrů
Rybolov
Vodáctví, lodě

Okolí

Kemp nabízí v oblasti Česká Skalice - Ratibořice - Babiččino údolí. Okolí autokempu je vhodné pro koupání, rybaření, windsurfing, turistiku, cykloturistiku (Náchod, Jaroměř, Opočno, Kuks, ZOO-Safari Dvůr Králové, Adršpašské skály, Orlické hory, Krkonoše). Služby campu - přírodní koupaliště, loděnice, minigolf, sauna, kino a dětské hřiště. Zajistíme firemní a teambuildingové akce, včetně občerstvení.

Mapa

Centrum 1km
Autobus 300m
Vlak 1km
Velká mapa