Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Tara, Teplice nad Metují

Nerudova 135, 54957
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Je rodinný penzion o jedenácti pokojích s třiceti-dvěma lůžky. Ubytování se snídaní je celoroční. Nachází se v těsné blízkosti asi 300 m od vchodu do Teplických skal, kterými můžete projít Vlčím údolím až do ADRŽBAŽSKÉHO skalního města. Penzion s velkou zahradou a jezírkem je zaměřen na milovníky přírodních scenériích, skalních tůr, procházkám přírodu a cyklistickým vyjížďkám. Těmto hostům zaručujeme po náročných tůrách klidný odpočinek. Přesto, že neprovozujeme hlučné atrakce jsou u nás spokojeni rodiny s dětmi různého věku, zrovna tak senioři sami nebo s vnoučaty.

Další informace

Nabízíme ubytování v 11 pokojích s vlastním sociálním zařízením,máme 5 dvoulůžkových,2 třílůžkové a 4 čtyřlůžkové pokoje.

V penzionu je bar s čepovaným pivem a slušným výběrem alko i nealko nápojů jen pro naše hosty, vaříme klasická domácí jídla....

Nemáme restauraci pro veřejnost.

Ceny

Cena za osobu
490 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Zahrada
Terasa
Připojení k internetu
Parkoviště
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Snídaně se podává formou Švédského stolu z velkého výběru jídel a nápojů teplých a studených. Večeři si můžete doobjednat, podává se jako jednotné menu, formou obsluhy. Jedenácti stupňové pivo světlé KRAKONOŠ a limonádu si točíte sami i ostatní nabídka je formou samoobsluhy. K dispozici je útulná jídelna respektive společenská místnost s televizí.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Běžkařské stopy

Mapa

Velká mapa