Penzion Tara, Teplice nad Metují

Nerudova 135, 54957
od 490 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Je rodinný penzion o jedenácti pokojích s třiceti-dvěma lůžky. Ubytování se snídaní je celoroční. Nachází se v těsné blízkosti asi 300 m od vchodu do Teplických skal, kterými můžete projít Vlčím údolím až do ADRŽBAŽSKÉHO skalního města. Penzion s velkou zahradou a jezírkem je zaměřen na milovníky přírodních scenériích, skalních tůr, procházkám přírodu a cyklistickým vyjížďkám. Těmto hostům zaručujeme po náročných tůrách klidný odpočinek. Přesto, že neprovozujeme hlučné atrakce jsou u nás spokojeni rodiny s dětmi různého věku, zrovna tak senioři sami nebo s vnoučaty.

Další informace

Nabízíme ubytování v 11 pokojích s vlastním sociálním zařízením,máme 5 dvoulůžkových,2 třílůžkové a 4 čtyřlůžkové pokoje.

V penzionu je bar s čepovaným pivem a slušným výběrem alko i nealko nápojů jen pro naše hosty, vaříme klasická domácí jídla....

Nemáme restauraci pro veřejnost.

Ceny

Cena za osobu
490 Kč

Snídaně v ceně

Služby

Zahrada
Terasa
Připojení k internetu
Parkoviště
Vstup domácích zvířat

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Snídaně se podává formou Švédského stolu z velkého výběru jídel a nápojů teplých a studených. Večeři si můžete doobjednat, podává se jako jednotné menu, formou obsluhy. Jedenácti stupňové pivo světlé KRAKONOŠ a limonádu si točíte sami i ostatní nabídka je formou samoobsluhy. K dispozici je útulná jídelna respektive společenská místnost s televizí.

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Lyže, snowboard
Půjčovna lyží
Běžkařské stopy

Mapa

Velká mapa