Z důvodu opatření vlády z 10.3.2020 kvůli koronaviru, jsou dočasně uzavřené některé typy ubytovacích zařízení. Pro získání informace, kontaktujte přímo poskytovatele ubytování. Děkujeme

Penzion Myšková, Teplice nad Metují

Nerudova 142, 54957
od 340 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 800m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází v městečku Teplice nad Metují, v krásném prostředí Teplicko-Adršpašských skal.Penzion nabízí 12 lůžek ve třech čtyřlůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením. Nachází se zde kompletně vybavená kuchyň se sporákem, troubou a lednicí a společenská místnost s televizí a satelitem.K dispozici je venkovní ohniště a terasa s možností grilování.Je možné ubytování s mazlíčkem za příplatek.

Další informace

Výhodou lokality, ve které se penzion nachází je možnost aktivního odpočinku. Od jara až do podzimu je možné v okolí provozovat cykloturistiku. Celoročně je potom přístupná celá řada turických tras, zvláště pak trasa Teplickými skalami. Začátek okruhu skalním městem je vzdálen 1km od penzionu. Z Teplických skal je možné dojít Vlčí roklí až do Adršpachu, kam je možné se také dopravit vlakem přímo z Teplic nad Metují. Zastávka ČD je 800m od penzionu.Místní koupaliště, vzdálené 700m od penzionu, nabízí příjemné osvěžení v horkých letních měsících. Krytý bazén je k dispozici v Trutnově.V zimních měsících jsou zde ideální podmínky pro lyžování. Sjezdovka s nočním lyžováním a umělým zasněžováním se nachází 50m od penzionu.

Ceny

Cena za celý objekt
18.900 Kč
Cena za osobu
340 Kč
Domácí mazlíček
80 Kč

Cena dítě/noc 290, cena dospělý/340. Po celý rok nabízíme k pronájmu celý objekt/týden za zvýhodněnou cenu, zlevněnou až o 35%. Cena se liší dle ročního období.

Služby

Parkoviště
Restaurace
Zahrada
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Společenské prostory
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12
Čtyřlůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nejbližší restaurace je vzdálena 300m. V okolí se nachází velké množství stravovacích zařízení. 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Horolezectví
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
In-line bruslení

Okolí

Sklaní město Ostaš - Teplicko - Adršpašské skály - Pískovcové skalní útvary jižní části Teplických skal - Broumovské stěny - Broumovský klášter - Babiččino údolí - Náchodský zámek - ZOO Dvůr Králové nad Labem - Přechod do Polska - Lázně Kudowa Zrój - Polský Národní Park Góry Stolowe - Bludné skály Polsko 

Mapa

Centrum 800m
Autobus 800m
Vlak 800m
Velká mapa