Penzion Myšková, Teplice nad Metují

Nerudova 142, 54957
od 340 Kč

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum 800m

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Penzion se nachází v městečku Teplice nad Metují, v krásném prostředí Teplicko-Adršpašských skal.Penzion nabízí 12 lůžek ve třech čtyřlůžkových pokojích se samostatným sociálním zařízením. Nachází se zde kompletně vybavená kuchyň se sporákem, troubou a lednicí a společenská místnost s televizí a satelitem.K dispozici je venkovní ohniště a terasa s možností grilování.Je možné ubytování s mazlíčkem za příplatek.

Další informace

Výhodou lokality, ve které se penzion nachází je možnost aktivního odpočinku. Od jara až do podzimu je možné v okolí provozovat cykloturistiku. Celoročně je potom přístupná celá řada turických tras, zvláště pak trasa Teplickými skalami. Začátek okruhu skalním městem je vzdálen 1km od penzionu. Z Teplických skal je možné dojít Vlčí roklí až do Adršpachu, kam je možné se také dopravit vlakem přímo z Teplic nad Metují. Zastávka ČD je 800m od penzionu.Místní koupaliště, vzdálené 700m od penzionu, nabízí příjemné osvěžení v horkých letních měsících. Krytý bazén je k dispozici v Trutnově.V zimních měsících jsou zde ideální podmínky pro lyžování. Sjezdovka s nočním lyžováním a umělým zasněžováním se nachází 50m od penzionu.

Ceny

Cena za celý objekt
18.900 Kč
Cena za osobu
340 Kč
Domácí mazlíček
80 Kč

Cena dítě/noc 290, cena dospělý/340. Po celý rok nabízíme k pronájmu celý objekt/týden za zvýhodněnou cenu, zlevněnou až o 35%. Cena se liší dle ročního období.

Služby

Parkoviště
Restaurace
Zahrada
Připojení k internetu
Rodinné pokoje
Venkovní ohniště / gril
Vstup domácích zvířat
Nekuřácké pokoje
Společenské prostory
Terasa
Úschovna kol, lyží

Kapacita ubytování a služeb

Celkový počet lůžek
12
Čtyřlůžkové pokoje
3

Vybavení pokojů

Vlastní koupelna
WC

Restaurace

Nejbližší restaurace je vzdálena 300m. V okolí se nachází velké množství stravovacích zařízení. 

Sportovní možnosti v okolí

Bazén vnitřní
Běžkařské stopy
Cyklostezky
Horolezectví
Koupání řeka, jezero
Lyže, snowboard
Squash
Tenisový kurt
Volejbalový kurt
Adrenalinové sporty
Bazén venkovní
In-line bruslení

Okolí

Sklaní město Ostaš - Teplicko - Adršpašské skály - Pískovcové skalní útvary jižní části Teplických skal - Broumovské stěny - Broumovský klášter - Babiččino údolí - Náchodský zámek - ZOO Dvůr Králové nad Labem - Přechod do Polska - Lázně Kudowa Zrój - Polský Národní Park Góry Stolowe - Bludné skály Polsko 

Mapa

Centrum 800m
Autobus 800m
Vlak 800m
Velká mapa