U Janečků, Teplice nad Metují

Na výsluní 275, 54957

Restaurace

Internet

Snídaně

Centrum

Vlak/bus

Parkování

Wellness

Koupání

O nás

Apartmány se nachází ve velmi klidné části Teplic nad Metují. Do centra a k nákupní zoně, vlak i autobus 5 minut pěšky. Les 60m.

Další informace

Hlavními výhodami nabízeného ubytování jsou:

  • Klidná poloha
  • Blízký a snadný přístup k obchodům, restauracím, dopravě
  • Vzdálenost k přírodě v řádu pouhých minut chůze
  • Možnost poradenství ohledně výletů do okolí
  • Vlastní vybavená kuchyně
  • Vlastní koupelna
  • Možnost parkování vlastního vozu u budovy

Díky poloze na okraji města zdejší prostředí není akusticky rušeno častými průjezdy automobilů, vlaků nebo dokonce průlety letadel. K akustickému klidu přičtěme ještě ten duševní, jelikož během několika málo minut je možné dostat se stejně tak do lůna přírody, jako i do dobré restaurace.

Domek sice leží na okraji města, ale od míst, kde je možno se dobře najíst, napít či odkud vycestovat za hranice města, jej dělí pouhé minuty klidné chůze. Většina zmíněných zařízení (obchody, restaurace, autobusové a vlakové nádraží, ...) se nacházejí přímo na, nebo poblíž náměstí, které je dostupné do pěti minut chůze.

Služby

Terasa
Zahrada
Vstup domácích zvířat
Venkovní ohniště / gril
Parkoviště
Připojení k internetu

Vybavení pokojů

TV
Kuchyňka
Vlastní koupelna
WC

Sportovní možnosti v okolí

Cyklostezky
Rybolov

Okolí

Teplice nad Metují jsou malé městečko s 1500 obyvateli, které leží v chráněném údolí Broumovské kotliny na severovýchodu Čech. Jelikož jsou vesničkou "německého typu" (všechny budovy jsou situovány kolem jedné hlavní cesty, nikoli centralizované kolem náměstí), je možno si prakticky odkudkoli během zanedbatelné chvilky vyrazit oddychnout do přírody, která tu je opravdu krásná.

Mapa

Velká mapa